Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

O nás

Firma METALSKOBA, s. r. o. funguje na trhu ako klampiarske centrum už od roku 2002.

Novšia centrála bola založená v Žiline v roku 2018, kde je k dispozícii väčší sklad a pôvodná pobočka bola ponechaná v Martine.

Škála ponúkaného sortimentu je široká – od samotného krovu stavby cez parozábranu, strešné okná, odkvapový systém a plech až po vytvorenie návrhu, ktorého cieľom je odviesť každú dažďovú kvapku jej správnym smerom.

Prioritou ponúkaného portfólia je prevažne plech. Výrobou rôznych štandardných, ako aj atypických oplechovaní na mieru je možné zvýšiť efektivitu návrhu, ale aj funkčnosť montáže.

Okrem bežných oplechovaní strechy je možnosť individuálnej výroby parapiet, plotových lamiel a rôznych druhov plechových a hliníkových líšt, ktoré je možné využiť aj na iný účel ako strešný.

Samozrejmosťou je aj zhotovenie návrhov – vhodného typu krytiny, kladací plán, účinnosť odkvapového systému, výroba líšt a kompletného zoznamu potrebných strešných doplnkov. Po realizácii návrhu je možnosť dopravy priamo na stavbu v rámci stredného Slovenska, po individuálnej dohode aj po celom Slovensku.

Veríme, že sa nám bude aj naďalej dariť poskytovať kvalitné materiály a individuálne služby a postupne rozširovať naše portfólio.

Sme hrdými členmi Cechu strechárov Slovenska.