Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

DÖRKEN

Spoločnosť Dörken, založená v roku 1892, je vynikajúcim príkladom dlhovekého rodinného podniku, ktorý sa neustále rozvíja a prispôsobuje meniacim sa trhovým podmienkam. Pôvodne sa zameriavala na výrobu lakov, Dörken postupne expandoval a diverzifikoval svoju ponuku produktov a služieb, čím sa premenil na globálneho hráča v rôznych oblastiach priemyslu.

V priebehu rokov sa Dörken stal známym pre svoje inovatívne riešenia v oblasti stavebných materiálov, kde ponúka širokú škálu výrobkov, ako sú fólie a membrány. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby chránili budovy pred vlhkosťou a vodou, čo je kľúčové pre ich dlhovekosť a udržateľnosť. Táto angažovanosť v inováciách a kvalite sa odráža v každom segmente trhu, na ktorý Dörken vstupuje.

Okrem stavebných materiálov Dörken ponúka aj pokročilé povrchové úpravy a ochranné systémy pre rôzne priemyselné aplikácie. Tieto produkty zahŕňajú nátery a povlaky, ktoré sú určené na ochranu a predĺženie životnosti rôznych materiálov a konštrukcií. S ich pomocou môžu byť konštrukcie odolnejšie voči korózii, opotrebeniu a iným deštruktívnym faktorom.

Dörken sa zaviazal k princípom udržateľného rozvoja, čo sa odráža nielen v ich produktoch, ale aj v ich spôsobe podnikania. Zodpovednosť prenášaná z generácie na generáciu podporuje kontinuitu a záväzok k excelentnosti, inováciám a udržateľnosti.

V dnešnej dobe je Dörken viac než len výrobca lakov; je to diverzifikovaná spoločnosť s globálnym dosahom, ktorá prináša riešenia v rôznych priemyselných sektoroch, pomáha chrániť a zlepšovať infraštruktúru a výrobky po celom svete.

DÖRKEN