Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

KJG

Firma KJG, uznávaný líder v oblasti výroby odkvapových systémov a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách, sa môže pochváliť viac ako 30-ročnou históriou inovácií a rozvoja. V roku 2024 bola spoločnosť ocenená prestížnym titulom Superbrands 2024, čo je dôkazom jej vynikajúcej reputácie a kvality v obore.

Firma každoročne spracuje 40 000 ton rôznych materiálov, vrátane pozinkovaného plechu, lakovaného pozinkovaného plechu, hliníkového plechu, lakovaného hliníkového plechu, titánzinkového plechu, medeného plechu a nerezového plechu. Proces od vstupu suroviny až po finálny produkt trvá v priemere 10 pracovných dní, čo umožňuje firme udržiavať vysokú úroveň efektivity a produktivity.

Výrobný závod KJG produkuje 5 000 klampiarskych prvkov, zatiaľ čo obchodná divízia ponúka širokú škálu 5 000 ďalších produktov, vrátane materiálov, náradia, doplnkov, spojovacieho materiálu a strojov. Sortiment spoločnosti zahŕňa odkvapové systémy, hutný materiál, strešnú krytinu, zachytávače snehu, strešné doplnky, spojovací materiál, strešnú chémiu, klampiarske náradie a oblečenie, čo potvrdzuje jej angažovanosť v poskytovaní komplexných riešení pre strešné systémy.

KJG