Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

FAKRO

Spoločnosť FAKRO, založená v roku 1991 Ryszardom Florekom, je významným hráčom na trhu so strešnými oknami, kde sa vyprofilovala ako druhý najväčší výrobca na svetovom trhu v tomto odvetví. Jej dynamický rast z malej rodinnej firmy na medzinárodnú korporáciu je pozoruhodný, s dôrazom na inovácie a rozvoj v oblasti strešných okien.

FAKRO zamestnáva viac ako 4000 ľudí a jej operácie zahŕňajú 11 výrobných a 17 distribučných spoločností, čím sa jej výrobky dostávajú do viac ako 50 krajín sveta. Firma si udržiava silnú globálnu prítomnosť, pričom 70% jej predajov pochádza z exportu.

Produktové portfólio spoločnosti je široké a zahŕňa drevené a plastové strešné okná, okná do plochých striech, tesniace lemovania, elektrické ovládania, strešné výlezy, tubusové svetlovody, zariadenia na odvod dymu a rôzne doplnky ako žalúzie, rolety a markízy. FAKRO tiež ponúka montážne doplnky, ktoré uľahčujú inštaláciu ich produktov.

Okrem toho, firma expanduje aj do ďalších oblastí, ako je výroba podkrovných schodov, čím si upevňuje svoju pozíciu na trhu. Výrobky značky INNOVIEW, ktoré zahŕňajú fasádne okná, garážové brány a vchodové dvere, rozširujú ponuku spoločnosti, ponúkajúc produkty najvyššej kvality v jednotnom dizajne a farebnosti.

FAKRO tak predstavuje príklad úspešnej firmy, ktorá z malých začiatkov vybudovala silnú medzinárodnú prítomnosť a stala sa významným inovátorom vo svojom odvetví.

FAKRO