Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

Roto

Spoločnosť Roto Frank Dachsystem-Technologie, s hlbokými koreňmi v inováciách a vynikajúcom inžinierskom dedičstve, sa preslávila vďaka svojim průkopníckym príspevkom v oblasti výroby okenného kovania a strešných okien. Od skromných začiatkov v roku 1935, keď Wilhelm Frank predstavil prvý priemyselne vyrobený otočný kývný mechanizmus okna, sa táto firma stala synonymom pre kvalitu a inováciu vo svojom odvetví.

V roku 1965 firma opäť posunula hranice možného s vývojom prvej konštrukcie výklopného strešného okna, čím položila základ svojej budúcej expanzie a upevnila svoju pozíciu lídra na trhu. Dnes, s viac ako 1400 zamestnancami v Európe a ako nezávislá jednotka v rámci skupiny Roto, sa spoločnosť Roto Frank Dachsystem-Technologie radí medzi popredných výrobcov strešných okien, strešných výlezov a podkrovných schodov.

Srdcom spoločnosti je od roku 2001 mesto Bad Mergentheim, kde 700 pracovníkov s nadšením a odbornou starostlivosťou vyrába produkty prémiovej kvality, čo viedlo k oceneniu najlepšou továrňou v Nemecku v roku 2010. Roto Frank Dachsystem-Technologie si zakladá na spojení moderných výrobných procesov, neustálem vývoji a inováciách, čím neustále posúva hranice v odvetví strešných okien.

Výrobky spoločnosti Roto, od výsuvno-kývných až po elektricky ovládané strešné okná, sú navrhnuté s dôrazom na energetickú efektivitu, bezpečnosť a komfort, čím umožňujú zákazníkom nielen ušetriť na nákladoch za energie, ale tiež prispieť k ochrane životného prostredia. Vďaka rozsiahlej distribučnej sieti, s predajnými miestami po celej Európe, Roto úspešne reaguje na špecifické potreby a požiadavky regionálnych trhov, čo potvrdzuje jej status lídra v inováciách a kvalite v odvetví.

Roto