Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

KJG

Firma KJG, uznávaný líder v oblasti výroby odkvapových systémov a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách, sa môže pochváliť viac ako 30-ročnou históriou inovácií a rozvoja. V roku 2024 bola spoločnosť ocenená prestížnym titulom Superbrands 2024, čo je dôkazom jej vynikajúcej reputácie a kvality v obore.

Firma každoročne spracuje 40 000 ton rôznych materiálov, vrátane pozinkovaného plechu, lakovaného pozinkovaného plechu, hliníkového plechu, lakovaného hliníkového plechu, titánzinkového plechu, medeného plechu a nerezového plechu. Proces od vstupu suroviny až po finálny produkt trvá v priemere 10 pracovných dní, čo umožňuje firme udržiavať vysokú úroveň efektivity a produktivity.

Výrobný závod KJG produkuje 5 000 klampiarskych prvkov, zatiaľ čo obchodná divízia ponúka širokú škálu 5 000 ďalších produktov, vrátane materiálov, náradia, doplnkov, spojovacieho materiálu a strojov. Sortiment spoločnosti zahŕňa odkvapové systémy, hutný materiál, strešnú krytinu, zachytávače snehu, strešné doplnky, spojovací materiál, strešnú chémiu, klampiarske náradie a oblečenie, čo potvrdzuje jej angažovanosť v poskytovaní komplexných riešení pre strešné systémy.

Strešná krytina UNIStrešná krytina UNIStrešná krytina UNIStrešná krytina UNI

Strešná krytina UNI

Trapézové profily TRTrapézové profily TRTrapézové profily TRTrapézové profily TR

Trapézové profily TR

Strešná krytina KJG FALZStrešná krytina KJG FALZStrešná krytina KJG FALZStrešná krytina KJG FALZ

Strešná krytina KJG FALZ

Strešná krytina KJG šablóna

Fasádny panel KJG