Aktuálna zľava : Fólia Protect 100g -1 balík (80m2) - 37,52 €/m2 bez DPH.

Satjam

Spoločnosť SATJAM, s.r.o. pôsobí na českom trhu od roku 1995 ako dodávateľ kovových ľahkých strešných krytín, trapézových plechov, odkvapových systémov, profilov, doplnkov a mnohých ďalších výrobkov používaných vo stavebníctve.

Vyrábajú a dodávajú na trh moderný strešný systém s dôrazom na kompletnosť, funkčnosť, kvalitu a prijateľnú cenu. Strešné krytiny SATJAM získali v roku 2004 (ako prvé v ČR) ocenenie kvality Czech Made.

Pre priemyselné aplikácie – oceľové haly, logistické areály, výrobné závody, komerčné centrá a pod. je pripravená široká paleta trapézových plechov, fasádnych obkladov a panelov alebo konštrukčných profilov.

Výroba prebieha vo dvoch výrobných závodoch v Ostrave a v Písečnej u Jeseníku na ploche takmer 80 000 m². Štrnásť profilovacích výrobných liniek poskytuje záruku dodávok výrobkov vo špičkovej kvalite, množstve a termíne.

Od roku 2006 je spoločnosť SATJAM členom skupiny jedného z najväčších výrobcov oceľových profilov v Európe, spoločnosti Pruszynski Sp. z o.o.

Predaj a zákaznícky servis zabezpečuje šesť vlastných obchodných stredísk a sieť obchodných partnerov, ktorými sú takmer všetci predajcovia stavebných materiálov v ČR. Poradenstvo pre investorov, architektov a projektantov v rámci väčších projektov je zabezpečované z centrálnej kancelárie firmy v Ostrave. Odbornosť realizačných firiem je zdokonaľovaná pravidelnými bezplatnými školeniami.

Kvalita je princípom, ktorý preniká každou činnosťou v spoločnosti. Jednotlivé procesy prebiehajú podľa noriem ISO. Základ všetkých výrobkov tvorí kvalitný oceľový plech od najvýznamnejších svetových hútí, od roku 2013 rozšírili výrobu o strešné krytiny z kvalitnej hliníkovej zliatiny od nórskej spoločnosti Norsk Hydro. Celá skupina okolo spoločnosti Pruszynski ročne spracuje viac ako 260 tisíc ton oceľového plechu.